MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Miejsce pracy:
Uczniowska 1, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Planowanie, przygotowywanie i realizacja różnorodnych zajęć i działań dydaktycznych.

Indywidualne podejście do każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i zainteresowania.

Aktywna współpraca z rodzicami w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia w rozwoju dzieci.

Organizowanie imprez i uroczystości w przedszkolu.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
0.4
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.09.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 5 800 PLN
Praca na czas określony: 12 miesiecy

Godzina zakończenia pracy: 8:00 - 15:00

Pełny etat 7 h pracy w placówce 1 h pracy w domu.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
nauczyciel przedszkola

Typ propozycji:
praca stała

Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Umiejętności i uprawnienia:
Przygotowanie pedagogiczne,Wychowanie przedszkolne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wymaganie obligatoryjne: posiadanie wykształcenia wyższego na kierunku pedagogika o specjalności edukacji przedszkolnej lub wczesnoszkolnej.

Pracodawca:
BAJKOLANDIA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Radosław Kornas
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE