MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i powiatu. Zobaczcie co, gdzie i za ile!

GRAFIK KOMPUTEROWY (PRACE INTERWENCYJNE)

Miejsce pracy:
Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zgodny z wnioskiem

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
13.09.2021
Data zakończenia pracy:
12.09.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
grafik komputerowy multimediów

Wymagania konieczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

średnie zawodowe 4-letnie

średnie zawodowe

średnie branżowe

Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu

Krótki opis działalności gospodarczej:
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres:
Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta
Numer telefonu:
74 840 73 00
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
Skierowanie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE