MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy! Zobacz co, gdzie i za ile!

RECEPCJONISTA

Miejsce pracy:
Henryka Sienkiewicza 14, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca polega na kompleksowej obsłudze Gości Pensjonatu od zakwaterowania do wymeldowania.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
28.04.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 22,8 PLN
Praca dwuzmianowa w godz. 6-14, 14-22
System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
recepcjonista

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Znajomość języków:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie minimum średnie. Umiejętność pracy z Gośćmi (klientami).

Pracodawca:
Pensjonat "Lorien" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Joanna Wartalska
Numer telefonu:
696 975 156
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE