MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
3 z 14
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com

Praca w Wałbrzychu i okolicy. Najnowsze oferty (z PUP)!

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy:
Kolejowa 14, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych kuracjuszom Uzdrowiska w obiektach Spółki.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.01.2022
Data zakończenia pracy:
31.12.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 5 478 PLN

Praca w godzinach 7:00-18:00

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
specjalista fizjoterapii

Zatrudnienie od zaraz:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapia

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wymagane doświadczenie min. 5 letnie. Ważne badania do celów sanitarno epidemiologicznych.

Pracodawca:
"Uzdrowisko Szczawno-Jedlina" S.A. (Przedsiębiorstwo Państwowe "Uzdrowisko Szczawno-Jedlina")

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Wojska Polskiego 6, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Małgorzata Klejmon

[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
cv, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
2