2 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Praca w Wałbrzychu i okolicy. Zobaczcie najnowsze oferty (z PUP)!

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - ON

Miejsce pracy:
ALEJA WYŚCIGOWA 6, 02-681 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta sklepu internetowego poprzez:
a) infolinię (połączenia przychodzące),
b) chat na stronie internetowej sklepu,
c) email.

Odpowiadanie na zapytania Klientów dotyczących zamówień, produktów dostępnych na naszej stronie internetowej, realizacji zamówienia, pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z zamówieniem/płatnością, itp.
Praca zdalna (pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy).

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 8:00 a 18:00 (grafik ustalany indywidualnie, zmiany po 8 lub 10 godzin, równoważny system pracy).

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.10.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniej lub telefonicznej (doświadczenie w pracy w call center będzie dużym atutem), Profesjonalne podejście do pracy oczekujemy, że każdy klient będzie dla Ciebie ważny i każdemu postarasz się pomóc z takim samym zaangażowaniem, Pozytywne nastawienie, życzliwość, Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego sporadyczny kontakt z anglojęzycznymi klientami.

Pracodawca:
AZAGROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Martyna Pazdyga
Numer telefonu:
885 558 540
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, mile widziany list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
10
w tym dla niepełnosprawnych:
10