3 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Aneta Żurek (zdjęcie ilustracyjne)

Praca w Wałbrzychu i okolicy. Zobaczcie najnowsze oferty (z PUP)!

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH / PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy:
Stanisława Moniuszki 45, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie robót budowlanych w lokalach mieszkalnych, wykonywanie gładzi, tynków, zabudów z GK, układanie glazury, montaż stolarki, sufity podwieszane.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
27.09.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 3 000 PLN Wynagrodzenie zasadnicze + premia
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie w pracy na budowie jak robotnik budowlany samodzielny przy wykonywnaiu robót wykończeniowych w lokalach mieszkalnych. Sprawne i estetyczne wykonywanie prac wykończeniowych.

Pracodawca:
"Nexar" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Solny 15, 50-062 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Izablea Robak
Numer telefonu:
537 444 464
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
3