Sukcesy karateków ze Szczawna-Zdroju

Artur Szałkowski
Srebrny medalista mistrzostw Europy w karate kyokushin Adrian Dobosz i brązowa medalistka Julia Pojasek z trenerem Jackiem Baranowskim Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju
Sukcesy karateków Miejskiego Klubu Sportowego Szczawno-Zdrój na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w Legnicy.

Sukcesy karateków MKS Szczawno-Zdrój na XXVII Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w Legnicy. W turnieju wzięło udział około 300 zawodników z 23 krajów Europy oraz Japonii i Tunezji. Szczawno-Zdrój reprezentowało czterech zawodników zakwalifikowanych do udziału przez Polski Związek Karate. Byli to: Karolina Chochol, Julia Pojasek, Adrian Dobosz i Dominik Obuchowski, których trenerem jest Jacek Baranowski. Adrian Dobosz, który zdobył srebrny medal w kategorii wiekowej 10-11 lat. Julia Pojasek wywalczyła brązowy medal w kategorii wiekowej 12-13 lat. Sukcesy karateków ze Szczawna-Zdroju, to również dobre walki Karoliny Chochol i Dominika Obuchowskiego, którzy stoczyli wyrównane walki. Ostatecznie Dominik musiał uznać wyższość zawodnika z Ukrainy i przegrał przez wskazanie, a Karolina przez stracone punkty w walce z Rosjanką.